Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lokali do wynajęcia.

wtorek, 16 sierpień 2016 13:24

Odpust w Bazylice Mariackiej

Prezes Janusz Kowalski i dyrektor Anna Adamczyk reprezentowali Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości podczas uroczystości odpustowych w Bazylice Mariackiej.

piątek, 12 sierpień 2016 12:22

Wystawa o krakowskich placach targowych

Prezes Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiebiorczości Janusz Kowalski przyklasnął inicjatywie prezesa Spółki Kupieckiej Stary Kleparz Jana Wiesław Nalepy, który postarał się by krakowianie i turyści mogli zobaczyć jak wyglądają miejskie place targowe w Krakowie.

piątek, 12 sierpień 2016 11:17

Ruszył XIV Festiwal Pierogów

Prezes Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie Janusz Kowalski w towarzystwie zastępcy prezydenta Krakowa Katarzyny Król, zastępcy dyrektora Wydziału Promocji i Turystyki UMK Anny Grabowskiej oraz prezesa Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Wiesława Jopka otworzył XIV Festiwal Pierogów.  Festiwal Pierogów tradycyjnie odbywa się na Małym Rynku.

Prezes Janusz Kowalski ze swoim zastępcą Tadeuszem Dąbrowskim i dyrektor Anną Adamczyk reprezentowali Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w uroczystym otwarciu jubileuszowych 40. Międzynarodowych Targów Sztuki Ludowej.

Strona 1 z 59