środa, 22 styczeń 2014 08:47

Spotkanie w Iwanowicach w sprawie szkoły zawodowej

20 stycznia odbyło się spotkanie przedstawicieli Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości z wójtem Gminy Iwanowice Zbigniewem Grzybem i dyrektorami gimnazjów: Stanisławem Szymskim, Wiesławem Woźniakiem, Krzysztofem Zadorą oraz Marią Jaszczur przedstawicielką Rady Rodziców.

W czasie spotkania Janusz Kowalski Prezes MIRiP, Tadeusz Dąbrowski zastępca  prezesa, Lesław Kucharczyk dyrektor Izby oraz Elżbieta Kosacka, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Krakowie przedstawili ofertę edukacyjną dla uczniów trzecich klas gimnazjalnych.
Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie uruchamia w nowym roku szkolnym klasy wielozawodowe w „Rzemieślniczej Zasadniczej Szkole Zawodowej Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Rzeźniczej 4.
Oferta Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości spotkała się z żywym zainteresowaniem biorących udział w spotkaniu. Następnym etapem będą spotkania z uczniami i rodzicami na temat przybliżenia im możliwości zdobycia w naszej rzemieślniczej szkole praktycznej wiedzy i dobrego zawodu rzemieślniczego.

Read 2065 times