środa, 18 maj 2016 17:30

Wolbrom. Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze

W dniu 16 maja 2016 obradowało Walne Zgromadzenie Członków Cechu Rzemiosł Różnych oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Wolbromiu, które przyjęło podsumowanie działalności Zarządu za 2015r i sprawozdanie Komisji Rewizyjnej.

Walne Zgromadzenie Cechu udzieliło absolutorium Zarządowi za rok 2015. Dokonało też wyboru organów statutowych:Starszego Cechu, Zarządu Cechu, przewodniczącego Komisji Rewizyjnej i członków Komisji Rewizyjnej.
Starszym Cechu został ponownie Włodzimierz Rogal. Podczas obrad prezes Izby Janusz Kowalski i zastępca prezesa Izby Tadeusz Dąbrowski udekorowali Honorowymi Odznakami Rzemiosła Członków Cechu: Dorotę Mentel, Łukasza Szlęzaka i Mieczysława Świerczka. Wręczone zostały również Srebrne Odznaki Za szkolenie Uczniów w Rzemiośle Dorocie Mentel i Łukaszowi Szlęzakowi.

• cech-wol-1
  • cech-wol-10