poniedziałek, 16 maj 2016 10:39

Zebranie Sprawozdawcze w Spółdzielni Rzemieślniczej Kalwarianka w Kalwarii Zebrzydowskiej

W sobotę 14 maja b.r. odbyło się Walne Zgromadzenie Spółdzielni Rzemieślniczej Kalwarianka w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Sprawozdanie z działalności Zarządu Spółdzielni przedstawił prezes Zbigniew Sarapata, a z działalności Rady, przewodniczący  Aleksander Madej. Spółdzielnia Rzemieślnicza Kalwarianka  jest jedną z najlepiej funkcjonujących w kraju, o czym świadczą osiągnięte  wyniki finansowe. Gościem  Walnego Zgromadzenia był burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej Augustyn Ormanty, a Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie reprezentowali Janusz Kowalski prezes Izby, Tadeusz Dąbrowski zastępca prezesa Izby i Anna Adamczyk dyrektor Izby.

• MIRiP_Kalwaria1
  • MIRiP_Kalwaria2