czwartek, 19 grudzień 2013 20:20

Spotkanie opłatkowe w Cechu Rzemiosł Motoryzacyjnych

W czwartek 19 grudnia 2013 roku prezes Cechu Motoryzacyjnego Tadeusz Dąbrowski zaprosił członków cechu oraz przyjaciół motoryzacji na spotkanie opłatkowe do restauracji hotelu "Bona". Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości reprezentowali prezes Janusz Kowalski, dyrektor Lesław Kucharczyk i kierowniczka działu administracyjnego Anna Adamczyk.

Kierownictwo cechu świetnie przygotowało się do imprezy. Był specjalnie wydrukowany śpiewnik z najpiękniejszymi kolędami, bardzo dobre nagłośnienie i znakomite potrawy świąteczne w tym m.in. barszczyk z uszkami, karp po żydowsku i smażony, kompot z suszu.

Najpierw były życzenia. Tadeusz Dąbrowski podsumował mijający rok, podziękował za współpracę i przedstawił Janusza Kowalskiego, od pół roku prezesa Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości. Przywitał też przybyłych na spotkanie dyrektora Izby Lesława Kucharczyka i kierowniczkę Annę Adamczyk. Serdecznie przywitał też ks.Tadeusza Pawlicę z parafii św. Tadeusza Judy. Ksiądz pobłogosławił wszystkie potrawy i opłatki, którymi przełamali się wszyscy uczestnicy uroczystości.

Prezes Cechu Rzemiosł Motoryzacyjnych podziękował także za przybycie gościom reprezentującym inne cechy a nawet organizację. Był m.in. zastępca prezesa Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Tomasz Dudek, cechmistrz złotników Ryszard Dąbrowa i Grzegorz Adamski z Cechu Rzemiosł Budowlanych.