piątek, 13 grudzień 2013 20:52

Kryształy soli 2013 rozdane

Po raz dziewiąty zakończył się plebiscyt nagradzający organizacje samorządowe działające na terenie Małopolski. Tegoroczny zwycięzca to Fundacja im. Brata Alberta z Radwanowic. W czwartek 12 grudnia 2013 w Muzeum Manggha z rąk marszałka Małopolski Marka Sowy, nagrody odebrało siedmiu przedstawicieli organizacji pozarządowych.

„Kryształy Soli” to nagroda przyznawana od 2005 roku. Jej celem jest promowanie organizacji samorządowych działających w Małopolsce. W sumie na terenie województwa jest ich ponad 11 tysięcy.

Prócz nagrody Grand Prix, wyłoniono w tym roku laureatów w pięciu kategoriach.

Miło nam poinformować, że nagrodę odebrał również  Kazimierz Czekaj z Jurajskiej Izby Gospodarczej, która zwyciężyła w kategorii „aktywizacja gospodarcza i obywatelska”. Serdeczne gratulacje na jego ręce przekazał uczestniczący w uroczystości Janusz Kowalski, prezes Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

Gościem honorowym gali był  Władysław Kosiniak-Kamysz, minister pracy i polityki społecznej.

Read 1992 times