poniedziałek, 20 czerwiec 2016 14:22

Mój pierwszy biznes

14 czerwca odbyła się Kapituła Konkursu "Mój pierwszy biznes" w której zasiadł m.in. z-ca prezesa Grzegorz Mielnicki.

Konkurs zorganizowało i współfinansowało Miasto Kraków. Patronat honorowy objął prezydent Krakowa Jacek Majchrowski. Nagrody i wyróżnienia wręczyła zastępca prezydenta Krakowa ds. Edukacji i Sportu Katarzyna Król oraz społeczny doradca prezydenta Krakowa ds. Przedsiębiorczości Janusz Chwajoł.

Do I edycji konkursu zgłoszonych zostało 16 biznesplanów z różnych szkół. Do drugiego etapu dopuszczono 6 najlepszych. Ich autorzy zaprezentowali się w finałowej rozgrywce przed Kapitułą Konkursową, złożoną z najwyższych władz, Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości - Grzeogrz Mielnicki, Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej - Wiesław Jopek, Business Center Club - Zbigniew Putaj oraz Wydziału Rozwoju Urzędu Miasta Krakowa - Rafał Kulczycki. Celem zawodów jest popularyzacja przedsiębiorczości wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych, tak by jak najlepiej radzili sobie w przyszłości na polskich i europejskich rynkach pracy. Pierwsze miejsce zajęła uczennica z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 - Gabriela Ziarko za projekt hotelu dla psów "AzoRek"

• thumbnail_Malopolska_Izba_Rzemiosla_i_Przedsiebiorczosci_Moj_pierwszy_biznes1
  • thumbnail_Malopolska_Izba_Rzemiosla_i_Przedsiebiorczosci_Moj_pierwszy_biznes10
  • thumbnail_Malopolska_Izba_Rzemiosla_i_Przedsiebiorczosci_Moj_pierwszy_biznes11