poniedziałek, 20 czerwiec 2016 14:19

Szkolny konkurs Bliżej Świata

Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości aktywnie uczestniczy w życiu krakowskich szkół. Zastępca prezesa Tadeusz Dąbrwoski oraz zastępca dyrektora Tomasz Kowalik wręczyli nagrody ufundowane przez MIRiP w Konkursie "Bliżej Świata".

Szkoła Podstawowa Nr 68 im. Jerzego Bińczyckiego w Krakowie - Witkowicach pod patronatem Wojewody Małopolskiego, Prezydenta Miasta Krakowa, Małopolskiego Kuratora Oświaty, Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały zorganizowała XVIII Wojewódzki Przegląd - Konkurs "Bliżej Świata".
Celem kolejnej, już 28 edycji konkursu jest doskonalenie poziomu wykonawczego, upowszechnianie języków obcych śpiewając, deklamując oraz przygotowując małe formy teatralne.

• thumbnail_Malopolska_Izba_Rzemiosla_i_Przedsiebiorczosci_Konkurs_Porzeczkowa13
  • thumbnail_Malopolska_Izba_Rzemiosla_i_Przedsiebiorczosci_Konkurs_Porzeczkowa19
  • thumbnail_Malopolska_Izba_Rzemiosla_i_Przedsiebiorczosci_Konkurs_Porzeczkowa22
  • thumbnail_Malopolska_Izba_Rzemiosla_i_Przedsiebiorczosci_Konkurs_Porzeczkowa25