poniedziałek, 09 maj 2016 19:10

Małopolskie Porozumienie Izb Rzemiosła i Przedsiębiorczości

W Małopolskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości w poniedziałek 9 maja 2016 odbyło się spotkanie Prezesów Izb w Krakowie, Nowym Sączu i Tarnowie, którzy dyskutowali nad dalszym działaniem i funkcjonowaniem Małopolskiego Porozumienia Izb Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

Stwierdzono, że dla dobra rzemiosła małopolskiego wskazane jest kontynuowanie wspólnej reprezentacji i wypracowywania wspólnych stanowisk dotyczących rozwoju rzemiosła i oświaty rzemieślniczej. Ważnym tematem była także współpraca w zakresie ubiegania się przez Izby o dofinansowanie wspólnych projektów z funduszy europejskich. Spotkanie zakończyło się podpisaniem przez  Janusza Kowalskiego prezesa Izby w Krakowie, Tadeusza Szewczyka prezesa Izby w Nowym Sączu i Jana Błaszkiewicza prezesa Izby w Tarnowie przy współudziale Tadeusza Dąbrowskiego zastępcy prezesa Izby w Krakowie oraz dyrektorów: Izby w Krakowie Anny Adamczyk, dyrektora Izby w Tarnowie Sławomira Błaszczaka – Deklaracji Małopolskiego Porozumienia Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości.  W spotkaniu uczestniczył także Tomasz Kowalik z-ca dyrektora MIRiP. Zgodnie z przyjętą zasadą rotacji przewodnictwo Małopolskiego Porozumienia w roku 2016 objął Pan Janusz Kowalski Prezes MIRiP w Krakowie.

• Malopolska_Izba_Rzemiosla_i_Przedsiebiorczosci_Porozumienie1
  • Malopolska_Izba_Rzemiosla_i_Przedsiebiorczosci_Porozumienie6